O nás

“Chceme, aby u nás klient vždy dostal kvalitu a prvotriednu službu profesionálov.”

Jún 2014
Vznik
Otvorenie Hypocentra v Ružomberku

otvorenie pobočky

Apríl 2015
Vznik finančného domu

Presťahovali sme sa do vlastných priestorov. Vznik myšlienky vytvoriť tzv. finančný dom

Rok 2020
Zmena názvu
Hypocentrum sa premenovalo

Hypocentrum sa mení na Hypocentrum komplexne

Rok 2021
Komplexne - Partner pre vaše financie

Pre komplexnosť finančných služieb sme sa rozhodli odstrániť z názvu Hypocentrum a stali sme sa Komplexne - Partnerom pre vaše financie

Kto stojí za vznikom Komplexne

Marek Mráz

Zakladateľ Komplexne

Jaroslav Sliačan

Zakladateľ Komplexne

Za vznikom spoločnosti Komplexne stojí Marek Mráz a Jaroslav Sliačan. Jaroslav Sliačan pôsobí v oblasti finančníctva už od roku 2000 a Marek Mráz od roku 2008. Začínali ako finanční poradcovia v najväčšej spoločnosti na Slovensku. Neskôr ich spojil okamih, keď prestali byť stotožnený s filozofiou spoločnosti aj s ľuďmi, ktorí v nej pôsobili.

Marek Mráz následne rok pôsobil vo VUB banke ako exkluzívny obchodný partner. Odkiaľ sa rozhodol odísť, pretože už nechcel robiť pre jednu inštitúciu, kde nemôže klientovi ponúknuť tú najlepšiu konkurencieschopnú ponuku a takisto ani zastávať žiadnu štrukturálnu poradenskú pozíciu. Spolu s Jaroslavom Sliačanom mali jasnú víziu, ako by malo kvalitné finančné poradenstvo vyzerať. Túto svoju víziu sa rozhodli naplniť a v roku 2014 vzniklo Hypocentrum Ružomberok, prvé hypotekárne centrum v tomto regióne.

Iný spôsob poskytovania finančných služieb

“vždy sme chceli vytvoriť ľahko dostupný priestor pre každého”

V roku 2014 to bolo obdobie kedy sa finanční poradcovia stretávali u klientov doma alebo v kaviarňach. Našim cieľom bolo ponúkať finančné služby úplne iným spôsobom a vytvoriť miesto ľahko prístupné pre všetkých, kde by ľudia mohli kedykoľvek prísť a poradiť sa ohľadne hypoték či financovania bývania.

Klienti tento prístup oceňovali a odozva z trhu bola natoľko dobrá, že si vyžiadala rozšíriť tím o ďalších ľudí. Preto bolo potrebné premiestniť spoločnosť do väčších priestorov.
Vtedy sa zrodila myšlienka vytvoriť tzv. finančný dom, kde klienti vždy dostanú vyšší štandard služieb, diskrétnosť, individuálny prístup a k tomu zodpovedajúci servis ako v akejkoľvek inej finančnej inštitúcii.

Postupné rozširovanie služieb

Dopyt klientov si vyžiadal postupné rozširovanie ponuky služieb, ako je investovanie, sporenie či poistenie. Už sme viac neposkytovali len poradenstvo v oblasti hypoték, ale komplexné finančné služby. Čo sa odrazilo aj v novom názve Hypocentrum komplexne. Neskôr sme od používania Hypocentrum upustili, keďže už sme neboli iba Hypotekárni špecialisti a vznikla značka Komplexne tak, ako ju poznáte v súčasnej podobe.

Investovanie

Sporenie

Poistenie

Hypotéky

Pri našej práci vždy hájime záujmy klienta, dostanete u nás odbornú radu a pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu alternatívu pre vás. Jedine tak dokážeme zachovať vysokú spokojnosť klientov a to, aby sa k nám opätovne vracali.

Náš tím

Náš tím tvoria ľudia, ktorí sa špecializujú výhradne na konkrétnu oblasť vo sfére finančníctva. Preto máte záruku, že sa vždy stretnete s odborníkom na danú problematiku a dostanete vysoko kvalitnú radu. Nie je možné, aby jeden človek kvalitne obsiahol všetky sektory. Aby sme mohli klientovi poskytnúť najlepšiu službu, musí danú problematiku ovládať do hĺbky a na odbornej úrovni. Preto náš tím tvoria finanční špecialisti na jednotlivé finančné sektory.

Ľudskosť

Odbornosť

Profesionalita

O kvalite našich služieb svedčia aj dlhoročné skúsenosti v oblasti financií. Marek Mráz pôsobí na finančnom trhu cez 15 rokov. Za tento čas pomohol viac ako 500 klientom si splniť sen o vlastnom bývaní. Pán Jaroslav Sliačan sa pohybuje v sektore finančnístva dlhšie ako 25 rokov. Dlhodobo patrí medzi jedných z najlepších obchodníkov v regióne vzhľadom na spokojnosť klientov aj objem zprocesovaných obchodov.

Pri výbere ľudí do tímu sa držíme zásady, že ľudskosť je oveľa dôležitejšia ako odbornosť. Odbornosť sa dá skúsenosťami a štúdiom naučiť, ľudský prístup ku klientovi nie. Tento náš prístup ku klientovi robí naše služby výnimočnými. Vždy dbáme na záujmy klienta a čo je pre neho najvýhodnejšie. Vďaka tomu sa k nám klienti s dôverou opätovne vracajú a šíria naše dobré meno ďalej.

Jaroslav Sliačan

Hypotekárny a poistný špecialista

Marek Mráz

Hypotekárny a poistný špecialista

Vladimír Kurpaš

Hypotekárny a poistný špecialista

Daniela Dupčáková Kramárová

Investičný a poistný špecialista

Iveta Šimunková

Hypotekárny a poistný špecialista

Radovan Glova

Hypotekárny a poistný špecialista

Tomáš Veselovský

Hypotekárny a poistný špecialista

Jakub Dobrodej

Hypotekárny a poistný špecialista

Povedali o nás

Potrebujete poradiť v oblasti financií?

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom finančných služieb, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku. 

Vaša recenzia

Vaša spokojnosť s našimi službami je pre nás prvoradá. Za váš názor vám budeme veľmi vďační.

Táto stránka používa cookies súbory pre čo najlepšiu skúsenosť s webom.

Zoznam
pobočiek

Nájdete nás na týchto pobočkách:

Ružomberok

Liptovský Mikuláš

Dolný Kubín

Námestovo

Trstená

Banská Bystrica