Priebeh konzultácie

“Existujú len dva typy zmlúv. Výhodné pre finančnú inštitúciu alebo výhodné pre klienta. Bohužiaľ na trhu prevažuje prvý typ zmlúv. My sa postaráme o to, aby tam nepatrili aj tie vaše.”

Priebeh konzultácie

ako postupujeme?

Dohodneme
si stretnutie

V prvom kroku si s klientom dohodneme spoločné stretnutie telefonicky, emailom alebo osobne.

Nezáväzná
konzultácia

Nasleduje nezáväzná konzultácia, na ktorej sa bližšie oboznámime s vašou situáciou.

Pripravíme
vám ponuku

Pripravíme vám ponuku šitú na mieru vašim potrebám. Na osobnom stretnutí preberieme vaše možnosti, všetko vám podrobne vysvetlíme a detailne sa pozrieme na klady a zápory jednotlivých ponúk.

Vybavíme
všetko za vás

Všetko potrebné zabezpečíme za vás ‘’ na kľúč” až do úspešného podpisu zmluvy.

Celý proces poskytovania finančných služieb je bezplatný.

Ako je možné, že sú naše služby bezplatné?

Iba málo ľudí vie, že podľa platnej legislatívy na Slovensku, služby finančného poradcu platí klient a v opačnom prípade by sa nemal tento pojem v spojitosti s poskytovaním služieb používať. My nie sme finanční poradcovia a nerobíme klientom ani finančné plánovanie. Našou úlohou je sprostredkovať finančnú službu alebo služby s finančným sprostredkovaním súvisiace medzi klientom a finančnou inštitúciou. Preto naše služby neplatí klient, ale finančná inštitúcia.

Pre koho sú naše služby určené?

Drvivá väčšina našich klientov sú bežní pracujúci ľudia. Pomáhame im splniť si sny o vysnívanom bývaní, ochrániť majetok i zdravie, zabezpečiť úspory pred infláciou a poradiť im, ako začať s investovaním, ale aj spraviť audit už uzavretých zmlúv a preveriť ich výhodnosť pre klienta. Snažíme sa šíriť osvetu, že sa dá začať sporiť alebo investovať aj s pár desiatkami eur mesačne a pri správne zvolenej stratégii z toho rokmi vytvoriť zaujímavú finančnú čiastku.

Žena objímajúca muža s kľúčom od domu

Dohodnite si termín a presvedčte sa o kvalite našich služieb sami.