Finančné služby

Komplexná ponuka finančných služieb

všetko vybavíte bezplatne pod jednou strechou

Hypotéky, poistenie, sporenie, investície. Vo veci financií sme pripravení byť tu pre vás. Pomôžeme vám, ako a kde sporiť, ktorá pôžička je pre vás šitá na mieru, či ktoré sú momentálne najvhodnejšie spôsoby investovania.

Bezplatné poskytovanie služieb

ako postupujeme?

1.

Prvý
kontakt

Po oslovení, zistíme v čom potrebujete pomôcť a púšťame sa do riešenia vašich potrieb.

2.

Vypracovanie
ponuky

Navrhneme vám produkt na mieru vašej situácii a vysvetlíme jeho fungovanie, plusy a mínusy.

3.

Poskytnutie finančnej služby

Po odsúhlasení z vašej strany nasleduje finalizácia. Zastrešíme celý vybavovací proces a odbremeníme vás od zdĺhavých “vybavovačiek”.

4.

Starostlivosť
a servis

Finalizáciou to nekončí. Stávate sa našim klientom, o ktorého sa budeme starať počas celej doby využívania produktu.

Ako je možné, že za naše služby neplatíte?

Služby finančného sprostredkovateľa neplatí klient ale finančná inštitúcia. Podľa platnej legislatívy finančný sprostredkovateľ nie je oprávnený prijímať od klienta akúkoľvek finančnú odplatu za sprostredkovanie finančnej služby, alebo za služby s finančným sprostredkovaním súvisiace. 

Naši klienti o nás povedali

Partneri

Spolupracujeme s vybranými spoločnosťami, aby sme vám zabezpečili, že to, čo ponúkame, je pre vás to najlepšie.

Potrebujete poradiť v oblasti financií?

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom finančných služieb, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku. 

Najčastejšie otázky

Finančné sprostredkovanie slúži k ľahšiemu zorientovaniu sa v množstve ponúkaných produktov a služieb na finančnom trhu. Jeho výsledkom je predloženiu ponúk spotrebiteľovi finančným agentom a následné uzatvorenie zmluvy s finančnou inštitúciou, tzn. finančný agent vám bezplatne poradí, odporučí a dá vám na výber produkt, či službu podľa vašich predstáv, potrieb a možností

Finančný sprostredkovateľ je externý partner finančných inštitúcií. Klientovi dokáže komplexne porovnať celý trh a platí ho finančná inštitúcia, v ktorej si klient cez sprostredkovateľa produkt uzatvorí. Finančný poradca je na rozdiel od sprostredkovateľa platený klientom za jeho odborné rady.

Hlavnými benefitmi spolupráce s finančným sprostredkovateľom pre klienta sú ušetrený čas, peniaze a energia. V spolupráci s kvalitným finančným sprostredkovateľom človek získa odborné informácie zo všetkých inštitúcií na jednom mieste, všetky ponuky na jednom mieste, a z toho logicky vyplýva ušetrenie množstva času a výber najlepšieho finančného produktu, keďže sa porovnali všetky možnosti na trhu. Plus k tomu klient získa dlhoročný servis a vie, že o jeho finančné portfólio sa niekto stará, je pravidelne kontrolované a podľa potreby aj aktualizované.

Stretnutie a sprostredkovanie finančného produktu je zadarmo. Keďže sme finanční sprostredkovatelia, tak províziu za uzatvorenie produktu s klientom dostávame priamo od finančnej inštitúcie. Vy teda neplatíte nič navyše. Daný produkt sa nepredraží, práve naopak, môžete ho získať ešte lacnejšie. Dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu.

Dohodnite si s nami konzultáciu

Táto stránka používa cookies súbory pre čo najlepšiu skúsenosť s webom.

Vaša recenzia

Vaša spokojnosť s našimi službami je pre nás prvoradá. Za váš názor vám budeme veľmi vďační.

Zoznam
pobočiek

Nájdete nás na týchto pobočkách:

Ružomberok

Liptovský Mikuláš

Dolný Kubín

Námestovo

Trstená

Banská Bystrica