Investovanie

Investujte tam, kde sa to oplatí

Zlato, fondy, dlhopisy či kryptomeny. Investovať našetrené peniaze správne môže byť rýchle a jednoduché. Ako správne investovať a do čoho, vám poradí člen nášho tímu, ktorý je skúseným odborníkom v investíciách. Nenechávajte investovanie na náhodu a investuje správne s ohľadom na vývoj trhu.

ETF fondy

ETF je pasívne spravovaný investičný fond, ktorý presne ako klasické podielové fondy prijíma peniaze od investorov a dáva im za to podiely vo fonde. Spoločné peniaze investorov fond používa na investovanie podľa vopred dohodnutej investičnej stratégie.

Zlato a drahé kovy

Kúpa fyzického zlata je dlhodobá investícia, nie investičný trhák, na ktorom za pár rokov zbohatnete, a preto by nemala chýbať v portfóliu nikoho, kto chce uchovať hodnotu svojho majetku pre ďalšie generácie. Zlato slúži na diverzifikáciu portfólia.

Dlhopisy

Investovanie do dlhopisov je vhodné pre investorov, ktorí hľadajú vyššie zhodnotenie, ako ponúkajú termínované vklady, a sú ochotní prijať fakt, že na dlhopisy sa na rozdiel od depozít nevzťahuje zákonné poistenie vkladov. Dlhopisy totiž majú spravidla vyšší výnos ako spomínané vklady.

Kryptomeny

Pri investovaní do kryptomien treba myslieť najmä na bezpečnosť. Kryptomeny totiž nielen stúpajú, ale zvyknú aj klesať a nikto nemôže garantovať istý zisk. Preto je dôležitý výber seriózneho partnera, ktorý sa v kryptomenách skutočne vyzná.

Poradíme vám

Poradíme vám

Ako prebieha investičné porednstvo

ako postupujeme?

1.

Analýza
situácie

Na prvom stretnutí zanalyzujeme vaše potreby spresníme vaše investičné ciele. Načrtneme vám investičný plán.

2.

Predstavenie
možností

Na základe vašich cieľov a toho, aký ste typ investora vám predstavíme možnosti, ktoré by vedeli naplniť váš investičný cieľ.

3.

Nastavenie
stratégie

Z relevantných možností nastavíme investičnú stratégiu, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky. Celú administratívu zastrešíme za vás.

4.

Servis
a správa

V priebehu trvania investície sa budeme vašu investíciu pozorne sledovať a v prípade potreby upravovať.

Partneri pre investície

Spolupracujeme s vybranými spoločnosťami, aby sme vám zabezpečili, že to, čo ponúkame, je pre vás to najlepšie.

Potrebujete poradiť v oblasti investovania?

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom finančných služieb, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku.