Hypotéky

Pomôžeme vám na ceste k novému bývaniu

Bývať v peknom, novom, útulnom je snom každého z nás. Cesta k bývaniu je však proces, ktorý si vyžaduje dávku nápadov, času a financií. Náš tím je tu na to, aby vám so všetkým pomohol.

Reality

V spolupráci s realitnými agentúrami vám ponúkame výhodné realitné možnosti a celú komunikáciu vyriešime za vás. Pri stavbe nového bývania vám poskytneme profesionálneho architekta, ktorý sa postará o realizáciu vašich predstáv.

Právny servis

Nepotrebujete riešiť geodeta, architekta, znalca či stavebné firmy. Našou úlohou je, aby bolo postarané o všetko potrebné na ceste k vášmu novému bývaniu. Každý odborník či firma je nami overená, a tak sa nemusíte obávať nesprávneho výberu.

Financovanie

Pomôžeme vám získať financie na váš nový domov. Aj na základe zmluvných vzťahov našej spoločnosti so všetkými bankami na Slovenskom trhu, umožníme vám nájsť a vybrať pre vaše financovanie tú najlepšiu. V banke si to odstojíme za vás.

Poradíme vám vybrať si najvhodnejšiu hypotéku

Poradíme vám vybrať si najvhodnejšu hypotéku

Hypotekárne poradenstvo

ako postupujeme?

1.

Analýza
a riešenie

Na prvom stretnutí prebehne nezáväzná konzultácia, zistíme vaše potreby a predstavy, a následne sa budeme snažiť zvoliť ideálny postup na financovanie vášho nového bývania.

2.

Príprava
ponuky

Pripravíme vám ponuku šitú na mieru vašim potrebám. Preberieme vaše možnosti, všetko vám podrobne vysvetlíme a detailne sa pozrieme na klady a zápory jednotlivých ponúk.

3.

Zozbieranie
podkladov

Všetky potrebné dokumenty si zozbierame a pripravíme na žiadosť do inštitúcie. Hypotekárny servis riešime na kľúč, takže všetko čo môžme vybavíme za vás.

4.

Podpis
úveru

Po podpise a doplnení všetkých potrebných dokumentov bude úver pripravený na čerpanie. Vtedy daná banka posiela žiadané prostriedky buď vám alebo predávajúcim, ktorý vám predáva nehnuteľnosť.

Realitné kancelárie

Spolupracujeme aj s vybranými realitnými kanceláriami.

Hypotekárni partneri

Spolupracujeme s vybranými spoločnosťami, aby sme vám zabezpečili, že to, čo ponúkame, je pre vás to najlepšie.

Potrebujete poradiť v oblasti hypoték?

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom finančných služieb, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku.