Súťaž o auto na víkend
pri príležitosti 7. narodenín Komplexne

Dajte si skontrolovať svoje staré finančné zmluvy a vyhrajte auto na víkend!

Súťaž o auto na víkend s plnou nádržou

Pri príležitosti 7. narodenín Komplexne

vám ponúkame kontrolu vašich starších finančných zmlúv, ktoré môžu byť zastaralé a nevýhodné, a zároveň sa môžete zapojiť do súťaže a vyhrať auto na víkend.

Základné informácie o súťaži

Súťaž prebieha od 01. 08. 2021 do 30. 09. 2021

Pre účasť v súťaži je nutné splniť nasledujúce podmienky:

Poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov a súhlas s týmito pravidlami súťaže a ich dodržiavaní.

Zrealizovanie stretnutia, ktorého účelom je výsledok z kontroly zmlúv.

Vek min. 18 rokov.

Zapojiť sa do súťaže

Zadajte svoje meno, email a tel. č. a ste v hre o auto.

Súťaž pripravila

Mgr. Daniela Dupčáková

Mojim zámerom je spokojnosť klientov, preto sa vždy poteším keď je klient spokojný a obráti sa na nás s akoukoľvek požiadavkou.
Všetko sa snažím vysvetliť ľudskou rečou, aby ste vedeli všetky stránky zvoleného produktu. Hľadám  optimálne riešenie, ktoré Vám pomôže dosiahnuť cieľ a snažím sa myslieť aj na nepredvídané udalosti, aby sme vedeli produkty prispôsobiť aj v rôznych životných udalostiach.

Najčastejšie otázky

Po vyplnení údajov, udelenia súhlasu a odoslaní formuláru Vás budeme kontaktovať za účelom audtiu Vašich starých zmlúv. Po až po absolvovaní auditu budete zaradený do súťaže.

Výhercu žrebujeme 6. 9. 2021. Jeho meno bude zverejnené na našej stránke a Facebooku.

Nie, audit zmlúv je bezplatná kontrola, vďaka ktorej zistíte či sú vaše fin. produkty nastavené podľa Vašich aktuálnych potrieb. Získate informácie ohľadom toho čo už máte uzavreté, a taktiež odporúčania, čo môžete vylepšiť.

Nie ste povinný si uzatvoriť žiadny produkt, jedine pokiaľ budete chcieť.

Môžete. V takom prípade získate iba odporúčanie a informácie o tom, čo by bolo vhodné mať vyriešené, alebo postupne vyriešiť, na základe vašich plánov a snov (dôchodok, sporenie, pripraviť sa na hypotéka atď.)

Ak Vám nebol urobený audit v poslednom roku, budeme radi ak sa zapojíte a radi si s vami prejdeme Vaše aktuálne zmluvy. V prípade, že sa robil komplexný audit v poslednom období, tak nás kontaktujte a budeme to riešiť individuálne.

Na všetky. Spolu si prejdeme kompletné nastavenie vašich financií – úvery (spotrebný úver, kreditná karta, povolené prečerpanie, hypotéka), poistenie (životné poistenie, úrazové poistenie, poistenie hypotéky, poistenie nehnuteľnosti, PZP, havarijné poistenie, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie podnikateľov a iné), sporenie a investície (jednorazové aj pravidelné odkladanie vašich financií), dôchodok (sporenie, II. pilier, III. pilier) a v neposlednom rade riešime aj zdravotné poistenie.

Budeme radi, keď nám do poznámky uvediete danú informáciu aby sme vás prioritne zaradili k odborníkovi na danú oblasť.

Potešíme sa Vašej návšteve na našich pobočkách v Ružomberku, Martine, Liptovskom Mikuláši či Banskej Bystrici. V prípade, že neviete prísť tak sa vieme stretnúť online (Google Meets) či sa dohodneme na stretnutí u Vás.

Výhru si prevezmete na niektorej z našich pobočiek po predchádzajúcej dohode.

Podmienky súťaže

Máte na nás ešte nejaké otázky, ktoré sme nezodpovedali vyššie? Neváhajte nám napísať prostredníctvom nášho kontaktného formuláru.

Výherca súťaže

Vyžrebovaný výherca z 6.9. 2021:

Výhru získava: