Financie
Hypotéky, poistenie, sporenie, investície. Vo veci financií sme pripravení byť tu pre vás. Pomôžeme vám, ako a kde sporiť, ktorá pôžička je pre vás šitá na mieru, či ktoré sú momentálne najvhodnejšie spôsoby investovania.
Úvod

Čo je to financovanie?

Termín „financovanie“ predstavuje komplexný pojem vo veci realizácie finančných vzťahov. Finančný vzťah vzniká medzi fyzickými osobami či firmami, ktoré svoje finančné prostriedky potrebujú získať alebo ich využiť, investovať a uložiť.

Sprostredkujeme

Po konzultácii s vami nájdeme najvhodnejšiu hypotéku spomedzi všetkých bánk na Slovensku a odbremeníme vás od státia v banke. Všetko potrebné vyriešime za vás.

Poistenie životné i neživotné. Vo všetkých poisteniach máme profesionálov, ktorí sa v nich orientujú a budú schopní vás poistiť tak, aby ste mali vždy istotu vo vašom poistení.

Sporenie

Rozhodnúť sa, kde odkladať svoje úspory je v množstve ponúk od rôznych bánk ťažkým rozhodnutím. Odkladáte si úspory na správne miesto? Neváhajte sa spýtať.

Prevedieme vás možnosťami investovania a podľa vašich predstáv a požiadaviek vám dopomôžeme k vybratiu najvýhodnejšieho spôsobu investovania peňazí s ohľadom na vývoj trhu.

Máte uzatvorené nevýhodné zmluvy?

Pokiaľ ste pri uzatváraní vašich úverových, poistných či investičných zmlúv nespolupracovali s finančným odborníkom, môže sa stať, že vaše zmluvy sú nesprávne nastavené, a pre vaše potreby nevhodné. Pri odbornej konzultácii s nami vám vieme zaručiť objektívne posúdenie vašich zmlúv s finančným odborníkom z nášho tímu, ktorý vám poskytne audit vašich existujúcich zmlúv.

Táto stránka používa cookies súbory pre čo najlepšiu skúsenosť s webom.

Vaša recenzia

Vaša spokojnosť s našimi službami je pre nás prvoradá. Za váš názor vám budeme veľmi vďační.

Zoznam
pobočiek

Nájdete nás na týchto pobočkách:

Ružomberok

Liptovský Mikuláš

Dolný Kubín

Námestovo

Trstená

Banská Bystrica