Bývanie
Podávame vám pomocnú ruku pri vytváraní vášho vysnívaného domova. Sme tu pre vás, aby sme vám uľahčili proces hľadania, získavania, financovania a stavby vášho bývania – vášho sna.

Cesta k novému bývaniu

Bývať v peknom, novom, útulnom je snom každého z nás. Cesta k bývaniu je však proces, ktorý si vyžaduje dávku nápadov, času a financií. Náš tím je tu na to, aby za vás vyriešil:

reality

V spolupráci s realitnými agentúrami vám ponúkame výhodné realitné možnosti a celú komunikáciu vyriešime za vás. Pri stavbe nového bývania vám poskytneme profesionálneho architekta, ktorý sa postará o realizáciu vašich predstáv.

právny servis

Nepotrebujete riešiť geodeta, architekta, znalca či stavebné firmy. Našou úlohou je, aby bolo postarané o všetko potrebné na ceste k vášmu novému bývaniu. Každý odborník či firma je nami overená, a tak sa nemusíte obávať nesprávneho výberu.

financovanie

Pomôžeme vám zaplatiť váš nový domov.  Aj na základe zmluvných vzťahov našej spoločnosti so všetkými bankami na Slovenskom trhu, umožníme vám nájsť a vybrať pre vaše financovanie tú najlepšiu. V banke si to odstojíme za vás.

Recenzie našich klientov

Čo vravia na naše služby?

Ak hľadáte dobrého, skúseného a spoľahlivého finančného poradcu, určite odporúčame p. Sliačana. Je to veľmi milý človek, ľudský a ochotný, všetko vybaví, poradí. Sme maximálne spokojní, určite ho odporúčame. Ďakujeme.
Komplexne môžem len odporučiť, celkový prístup bol na 1*, netreba sa o nič starať. Všetko za vás vybavia a to hlavne čo najmenší úrok v banke, kataster, poistenie bytu atd. Pán Jaroslav Sliačan je v tom úplná topka, takže, určite ho oslovte.
Maximálna spokojnosť. Dnes sa človek málokde stretne s tak profesionálnym a zároveň ľudským prístupom. Vážim si najmä ochotu a trpezlivosť pána Sliačana, ktorý aj napriek určitým prieťahom zo strany banky a realitnej kancelárie najazdil kvôli mne mnoho kilometrov a úspešne vybavil všetky potrebné náležitosti. Ľudia voči finančným inštitúciám spravidla pociťujú dešpekt, no z Komplexne Martin mi zostal len pozitívny pocit z perfektne odvedenej práce a dobrého človeka, ktorého táto robota "neskazila". Ešte raz veľká vďaka.
Zložité riešenia vyžadujú profesionálny prístup. Vďaka pánovi Sliačanovi sa aj neuveriteľné stalo skutočnosťou a my máme po náročnej životnej ceste DOMOV. Bez pána Sliačana by sme to určite nezvládli. Ďakujeme, pán Sliačan.
Bol som veľmi spokojný s Vaším aktívnym prístupom, cennými radami, sprevádzaním pri riešení administratívnych problémov. Takisto veľká spokojnosť s vyjednanými podmienkami pri získanom hypotekárnom úvere, a preto môžem svojím známym Vaše služby len odporúčať.
Po piatich rokoch som našla niekoho, kto mi pomohol upratať v mojich úveroch a poistkách. Je super, keď stretnete človeka, ktorý Vám všetko trpezlivo vysvetlí, povie plusy aj mínusy a nedá Vám len podpísať zmluvy. Aj v tejto dobe sa ešte nájdu ľudia, ktorí sú veľmi ochotní pomôcť a pochopiť človeka v ťažkých situáciách. Ste super v tom, čo robíte. Odteraz viem, kam sa obrátiť a koho odporučiť mojim priateľom. Určite iba Komplexne. Ešte raz obrovské ĎAKUJEM.
Čo dodať ... SPLNILI MI SEN!!! Som nesmierne šťastná a odporúčam všetkým. Hlavne tým, čo si myslia, že je to nemožné. Ešte raz ĎAKUJEM.
Spolu s manželom sme s vybavovaním financovania a poistenia prostredníctvom Komplexne, konkrétne p. Mráza a p. Mrázovej, spokojní a ich služby môžme len odporúčať. Profesionálny prístup, skúsenosti s riešeniami vhodnými pre našu situáciu, ako aj ochota a ústretovosť, nám celý proces veľmi uľahčili.
Na základe osobnej skúsenosti hodnotíme s manželom Komplexne za 5* z možných 5-tich... . Konkrétne patrí naše veľké Ďakujem Marekovi Mrázovi za jeho profesionalitu, čas, ochotu a flexibilitu pri vybavení úveru ... tak isto za priateľský, ľudský prístup bez zbytočného vnucovania iných produktov... . Ak rozmýšľate obehávať banky sami, verte, že lepšie podmienky si nevybavíte, takže, odporúčame KOMPLEXNE.
Vyjadrujeme veľkú spokojnosť so službami Komplexne Ružomberok konkrétne s p. Mrázom, za jeho cenné rady a rýchle riešenia. Ďakujeme a vrelo odporúčame *****
Spolu s manželom sme s vybavovaním financovania a poistení prostredníctvom Komplexne, konkrétne p. Mráza a p. Mrázovej, spokojní a ich služby môžme len odporúčať. Profesionálny prístup, skúsenosti s riešeniami vhodnými pre našu situáciu ako aj ochota a ústretovosť nám celý proces veľmi uľahčili.
Predošlé
Ďalšie

Máte na nás otázku?

Naše konzultácie sú bezplatné. Príďte za nami, radi vám pomôžeme.

Táto stránka používa cookies súbory pre čo najlepšiu skúsenosť s webom.

Vaša recenzia

Vaša spokojnosť s našimi službami je pre nás prvoradá. Za váš názor vám budeme veľmi vďační.

Zoznam
pobočiek

Nájdete nás na týchto pobočkách:

Ružomberok

Liptovský Mikuláš

Dolný Kubín

Námestovo

Trstená

Banská Bystrica